Начальник управління

СтаніщукСтаніщук Микола Васильович

Вітаємо з днем народження
 • головного спеціаліста районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Коломийського міськрайонного управління юстиції  Туліку Іванну Сергіївну
Всі вітання ...
Календар
 • Січень 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Гру    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • 12 вересня 2017 року з 10.00 год. до 12.00 год. у відділі соціального захисту населення Бурштинської міської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за участю заступника начальника управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Михайла Гаврищука та головного спеціаліста Бурштинського бюро правової допомоги Оксани Виваль

  Згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області та в рамках проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”, 12 вересня 2017 року з 10.00 год. до 12.00 год. у відділі соціального захисту населення Бурштинської міської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за участю заступника начальника управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Михайла Гаврищука та головного спеціаліста Бурштинського бюро правової допомоги Оксани Виваль.
  Мешканці міста мали змогу отримати консультації з питань приватизації земельної ділянки, зміни цільового призначення земельної ділянки, надання у власність земельної ділянки, порядку оформлення договору дарування житла, звільнення від сплати адміністративного збору на проведення державної реєстрації права власності. До відома громадян доведено інформацію про створення оперативного антирейдерського штабу Івано-Франківської області з питань захисту прав власності аграріїв від рейдерських захоплень та роздано інформаційні матеріали. Присутнім повідомлено про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної правової допомоги, роз’яснено, що розуміється під поняттям вторинної правової допомоги.
  Окрім цього всіх присутніх було проінформовано про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та його основне завдання – підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя.

  1 2 3 4 5 6 7