Начальник управління

shef1

В. о. начальника управління Гайда Андрій Ігорович

Вітаємо з днем народження
  • спеціаліста І категорії відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області  Кружинську Лілію Василівну
  • державного виконавця відділу державної виконавчої служби Болехівського міського управління юстиції  Синишин Романа Степановича
Всі вітання ...
Календар
  • Травень 2019
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Кві    
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
  • ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ!

    Позачергові звітно-виборні збори Первинної профспілкової організації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області відбудеться 15.05.2019 о 14.00 год. в залі «Арена-центр» по вул. Незалежності, 46, на порядок денний будуть винесені наступні питання:

    1. Звіт про роботу профкому Первинної профспілкової організації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області за період з 29.02.2016 по 10.05.2019. Оцінка діяльності профкому.
    2. Звіт ревізійної комісії ППО ГТУЮ в Івано-Франківській області про перевірку діяльності профспілкової організації за звітний період.
    3. Виконання профкомом зобов’язань за Колективним договором у 2018 та 2019 роках.
    4. Перевибори складу профспілкового комітету та контрольно-ревізійної комісії ППО ГТУЮ в Івано-Франківській області.
    5. Інше.

     

    Списки членів профспілкової організації додаються.

     

    Профгруп ДВС

    1 Александрова Лариса Олегівна
    2 Антоняк Ірина Юріївна
    3 Бабій Вікторія Миколаївна
    4 Боберський Роман Петрович
    5 Богак Ярема Володимирович
    6 Боднар Марія Орестівна
    7 Вагилевич Віталій Миронович
    8 Вакуленко Наталія Омелянівна
    9 Василів Богдан Богданович
    10 Винничук Оксана Михайлівна
    11 Вирасток Юрій Мирославович
    12 Вінтоняк Леся Василівна
    13 Вовк Уляна Богданівна
    14 Волощук Василь Михайлович
    15 Ворох Віра Петрівна
    16 Гаєвський Віталій Вікторович
    17 Герило Василь Ігорович
    18 Гнатюк Василь Ярославович
    19 Григорків Степан Іванович
    20 Гришко Христина Петрівна
    21 Гулянич Оксана Михайлівна
    22 Гуменюк Василь Васильович
    23 Дацьо Галина Іванівна
    24 Дяків Микола Миколайович
    25 Євстратова Оксана Василівна
    26 Жигалюк Іван Васильович
    27 Жовкевич Галина Васиівна
    28 Жолобчук Петро Іванович
    29 Загарук Людмила Євгенівна
    30 Здерко Марина Мирославівна
    31 Йоник Іван Миколайович
    32 Іванців Галина Іванівна
    33 Калинович Тетяна Миколаївна
    34 Калинчук Наталія Ярославівна
    35 Каліфіцький Анатолій Сергійович
    36 Карбівська Лілія Миронівна
    37 Каркіч Оксана Василівна
    38 Кафарський Олег Володимирович
    39 Коваленко Ольга Василівна
    40 Кондрук Віра Мирославівна
    41 Кондрук Галина Михайлівна
    42 Коржак Богдан Богданович
    43 Король Наталія Василівна
    44 Коцаба Галина Теодозівна
    45 Кузик Іван Іванович
    46 Легін Андрій Ігорович
    47 Лисенчук Ольга Степанівна
    48 Лутчин Василь Ярославович
    49 Любенько Наталія Ярославівна
    50 Люклян Олег Петрович
    51 Мазуркевич Христина Григорівна
    52 Маковійчук Іван Петрович
    53 Максимова Галина Михайлівна
    54 Манелюк Наталія Ярославівна
    55 Мартищук Ганна Федорівна
    56 Матіїв Антрій Васильович
    57 Мельник Надія Володимирівна
    58 Михайлюк Віталій Дмитрович
    59 Наумець Ольга Миколаївна
    60 Пазинюк Наталія Василівна
    61 Плетинчук Аліна Юріївна
    62 Пищ Мар’яна Степанівна
    63 Попович Сергій Михайлович
    64 Пуканюк Мирослава Дмитрівна
    65 Пшеничний Богдан Ярославович
    66 Раковецький Максим Сергійович
    67 Римарук Тарас Дмитрович
    68 Рогуш Мар’яна Володимирівна
    69 Рутковська Мар’яна Зіновіївна
    70 Сапіжак Іван Іванович
    71 Сверида Віктор Романович
    72 Серденько Людмила Анатоліївна
    73 Сіреджук Петро Петрович
    74 Скорікова Тетяна Михайлівна
    75 Слюсаренко Олександр Євгенійович
    76 Сметана Віта Михайлівна
    77 Соловій Віталій Богданович
    78 Солоджук Олександра Василівна
    79 Соповський Іван Володимирович
    80 Сташків Оксана Богданівна
    81 Стельмах Сергій Леонович
    82 Степанчук Марія Михайлівна
    83 Сурмачевський Юрій Юрійович
    84 Татакін Павло Павлович
    85 Тимішак Оксана Михайлівна
    86 Тиндик Світлана Богданівна
    87 Туркалевич Світлана Олександрівна
    88 Фрич Лілія Василівна
    89 Худицька Наталія Михайлівна
    90 Цап Олександра Дмитрівна
    91 Чіх Іван Михайлович
    92 Щербій Михайло Павлович
    93 Яким’юк Галина Василівна
    94 Яким’юк Ярослав Васильович
    95 Якубів Роман Васильович
    96 Ясуник Тетяна Василівна
    97 Гайда Андрій Ігорович
    98 Капусняк Михайло Михайлович
    99 Греджук Олександр Васильович
    100 Цюрак Світлана Богданівна

     

    Профгруп «ДРАЦС»

    1 Алімова Наталія Миколаївна
    2 Антошків Леся Петрівна
    3 Бажура Марія Дмитрівна
    4 Бачинська Оксана Григорівна
    5 Бігун Оксана Володимирівна
    6 Василюк Оксана Василівна
    7 Верещук Любов Дмитрівна
    8 Веселовська Оксана Тедорівна
    9 Волчак Надія Павлівна
    10 Гавриловська Зоряна Ярославівна
    11 Ганноцька Світлана Федорівна
    12 Гарасим’юк Надія Михайлівна
    13 Гладій Любомира Михайлівна
    14 Гордашко Світлана Михайлівна
    15 Грабельник Ірина Михайлівна
    16 Грицюк Наталія Петрівна
    17 Гураш Марія Василівна
    18 Гуцуляк Оксана Ігорівна
    19 Дзундза Оксана Михайлівна
    20 Дроняк Тетяна Анатоліївна
    21 Єфіменко Алла Сергіївна
    22 Жибак ЛюбовВасилівна
    23 Зітинюк Наталія Анатоліївна
    24 Ільницька Марта Михайлівна
    25 Кавінська Вікторія Володимирівна
    26 Качелюк Лілія Вікторівна
    27 Козубаш Наталія Василівна
    28 Королик Анна Михайлівна
    29 Косик Любов Михайлівна
    30 Костишин Анна Петрівна
    31 Красножон Іванна Василівна
    32 Кутна Ольга Олегівна
    33 Латишевська Наталія Петрівна
    34 Лизень Наталія Ігорівна
    35 Лотвин Галина Євгенівна
    36 Лудчак Христина Богданівна
    37 Макух Любомира Василівна
    38 Малик Ніна Василівна
    39 Мельникова Галина Антонівна
    40 Микитин Уляна Михайлівна
    41 Мироняк Орися Миронівна
    42 Назалевич Валентина Євгенівна
    43 Нємцева Інна Романівна
    44 Обруб’як Галина Василівна
    45 Підлуська Ірина Богданівна
    46 Пітчук Марія Миколаївна
    47 Полич Марія Василівна
    48 Притула Мирослав Богданович
    49 Проданюк Оксана Миколаївна
    50 Райковська Оксана Степанівна
    51 Сапіжак Діана Михайлівна
    52 Семченко Леся Романівна
    53 Сімків Наталія Михайлівна
    54 Слободяник Марія Романівна
    55 Собчук Наталія Ярославівна
    56 Соломко Наталія Михайлівна
    57 Сорохман Леся Богданівна
    58 Стефанюк Галина Петрівна
    59 Тарновецька Марія Іванівна
    60 Томащук Галина Іванівна
    61 Федюк Галина Мирославівна
    62 Футей Інна Василівна
    63 Чукур Оксана Василівна
    64 Шеремета Марія Іванівна
    65 Юринець Анжела Володимирівна
    66 Юрійчук Любов Антонівна
    67 Яросевич Тамара Миколаївна

     

    Профгрупа «Нотаріат»

    1 Андрейків Тетяна Володимирівна
    2 Андрусяк Катерина Федорівна
    3 Антонюк Леся Іванівна
    4 Білоконь Катерина Семенівна
    5 Гамула Галина Дмитрівна
    6 Дмитрук Світлана Дмитрівна
    7 Дуткевич Ольга Яківна
    8 Кіщук Людмила Іванівна
    9 Колтун Стефанія Володимирівна
    10 Кравець Олена Мирославівна
    11 Курчук Ірина Остапівна
    12 Левицька Галина Василівна
    13 Мануляк Ірина Василівна
    14 Мотрук Надія Дмитрівна
    15 Ничипорчук Ірина Богданівна
    16 Новікова Ірина Дмитрівна
    17 Павлюк Іван Іванович
    18 Стефанко Галина Михалівна
    19 Труш Іванна Володимирівна
    20 Федина Аліна Михайлівна
    21 Бунчак Романа Романівна
    22 Гутовська Олександра Данилівна

     

    Профгрупа «Обласний апарат»

     

    1 Верменічева Христина Михайлівна
    2 Гаврищук Михайло Васильович
    3 Галько Наталя Петрівна
    4 Гой Людмила Михайлівна
    5 Гундяк Світана Василівна
    6 Запічна Наталія Ігорівна
    7 Колдра Ірина Володимирівна
    8 Крошний Микола Михайлович
    9 Кулявий Андрій Степанович
    10 Рожковецька Наталія Дмитрівна
    11 Рудакова Олена Олександрівна
    12 Сірко Володимир Миколайович
    13 Фальчук Марія Федорівна