Начальник управління

Гайда

Станіщук Микола Васильович

Вітаємо з днем народження
 • приватного нотаріуса Рожнятівського районного нотаріального округу  Коцан Оксану Богданівну
 • приватного нотаріуса Івано-Франківського міського нотаріального округу  Бородовську Наталію Олександрівну
Всі вітання ...
Календар
 • Листопад 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Жов    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Подяка від головного управління юстиції

  На адресу Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Україна – Свята Родина» надійшла подяка від головного управління юстиції в івано-Франківській області за надані  примірники видання «Конституції Пилипа Орлика».

  Перший заступник управління Володимир Ковальчук, передаючи подяку івано-франківському регіональному представнику Фонду Оксані Говері, запевнив, що отримані видання будуть розповсюдженні через територіальні органи юстиції для використання при проведенні право-освітніх заходів для учнівської та студентської молоді.

  Саме Володимир Дмитрович, ознайомившись із виданням, спільно з Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка організував 20 травня круглий стіл „Першій конституції України – 300 літ”.

  Довідка:

  Конституційний Акт гетьмана Пилипа Орлика був першою європейською конституцією в сучасному розумінні і водночас офіційним документом, який засвідчив існування Української держави перед світом. Його положення задекларували такі демократичні цінності, як  право на свободу і самовизначення, забезпечення реального самоврядування, загальне виборче право, виборність усіх посадових осіб, поділ влади на законодавчу, виконавчу і судову.

  Науковцям, фахівцям з історії та права, молоді Прикарпаття було представлено видання „Конституційний Акт, прийнятий 5 квітня 1710 року під керівництвом Гетьмана Пилипа Орлика”, яке вийшло за кошти Благодійного фонду „Україна – Свята Родина”. У книзі розміщено фотокопію унікальної пам’ятки, яку зробила делегація вітчизняних вчених, що побувала за сприяння Фонду у Національному архіві Швеції.