Начальник управління

СтаніщукСтаніщук Микола Васильович

Вітаємо з днем народження
 • головного спеціаліста районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Коломийського міськрайонного управління юстиції  Туліку Іванну Сергіївну
Всі вітання ...
Календар
 • Січень 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Гру    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Проведено круглий стіл із членами молодіжного дискусійного правового клубу “Діалог”

  -

  13 вересня 2017 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», в читальному залі Центральної бібліотеки департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбувся круглий стіл за участю начальника та заступника начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та членів молодіжного дискусійного правового клубу “Діалог”.

  Катерина Шумська й Ярослав Левкун ознайомили присутніх із загальнонаціональним просвітницьким проектом Міністерства юстиції України “Я маю право”. Головним завданням проекту є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, формування правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права. Також, юристи розповіли про сервіси Міністерства юстиції України, можливості онлайн будинку юстиції та проекту “Шлюб за добу”. Наголосили, що завжди потрібно захищати свої права, відстоювати свої інтереси в суді та інших державних інстанціях і отримувати безоплатну первинну й вторинну правову допомогу.

  Сторони зауважили, що завдання проекту і мета правового клубу “Діалог” співпадають і вимагають консолідації зусиль юристів, вчителів, бібліотекарів та активної співпраці.

  #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
  #МінЮст
  #MinJust4U
  #ЯМП!
  #КОМАНДА
  #ПРАВОВА_ДОПОМОГА
  https://www.facebook.com/minjust.offici

  -

  DSC_1036-min

  DSC_1044-min

  DSC_1033-min

  DSC_1050-min